ATM KABİNLERİ

Dsign olarak, 1980 yılından bugüne kadar yerli ve yabancı bir çok seçkin kuruluşa ATM Kabinleri üretiyor, kurulumu ve altyapı hizmetleri veriyoruz. Belirlenen mekanlarda ve alanlarda projenizin daha çok öne çıkabilmesi, kullanım şekilleri ve dayanım süreleri için gerekli materyalleri belirler, dış montaj ekiplerimiz ile iç ve dış mekan ayrımı yapmadan uygulamalarımızı tamamlarız.

BÜTÜNÜ GÖRMEK

Tasarım, projelendirme, üretim, sevkiyat, montaj, altyapı ve sahadaki resmi kurumlar ile ilişkiler labirentinin içinden çıkabilmeniz için destek oluruz. Ortaya çıkabilecek sorunları öngörür anlaşılır ve kullanışlı bir hale getirerek, çözüme kavuşturma safhasında devreye gireriz.

’’Bizimle her zaman hızlı ve güvenilir bir tedarik zincirine sahip olursunuz.’’
Turgut Bozkurt Proje Yöneticisi

TAMAMLAYICI HİZMETLER

Anahtar teslimi hizmetlerimizin yanı sıra güncellemeye ve bakıma ihtiyaç duyulan noktalarınız için ek hizmetler sunuyoruz. Bu sayede mağazanızın açılışından sonraki aşamalarda birden fazla firmayla çalışmak yerine tek çatı altında bu hizmetlerin tamamını almanızı sağlıyoruz.

Altyapı Hizmetleri

Gelişmiş altyapı ve kurulum hizmetlerimiz sayesinde yurt genelinde zamanında ve düşük bir masrafla ürünlerinizin yerine ulaşıp kullanıma hazır hale geleciğini garanti ederiz. Kurulum ve altyapı hizmetlerimizin tüm aşamaları uzman ekiplerimiz tarafından sizin adınıza büyük bir titizlikle takip edilir.

Periyodik Bakım

Bizimle düzenli bakım anlaşması yaparak tüm noktalarınız için belirli aralıklarla ya da acil durumlarda 7/24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Bu anlaşma ile kurum kimliğinizi korur olası hasar ve kullanım hatalarından kaynaklı kötü görünümün önüne geçersiniz.

Güncelleme

Eklemeler yaparak eskiyen ATM Kabinlerinizi daha kullanılır hale getirebilir ve güncel tutabiliriz. Doğabilecek yeni ihtiyaçlarınızı konseptinize uyumlu, yeni tasarımlar yaparak üretimini gerçekleştirdikten sonra tüm ATM Kabin noktalarınıza ulaştırır ve adapte ederiz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 Yılından bugüne kadar Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2019 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.