DİJİTAL VE SERİGRAF BASKI

Dsign olarak, uzun yıllardır dijital baskı ve basılı dekoratif ürünlerle ilgili profesyonel çözümler, farklı ürün ve baskı seçenekleri sunmaktayız. Dijital baskı konusundaki tecrübemiz, uzman kadromuz ve en son teknoloji baskı sistemlerini kullanmamız sayesinde hedeflediğiniz projelerin tasarımdan uygulama aşamasına kadarki tüm adımlarında size çok yönlü hizmetler sunuyoruz. Belirlenen mekanlarda ve alanlarda projenizin daha çok öne çıkabilmesi ve dayanım süreleri için gerekli materyalleri belirler ve uygulamalarınızı bu yönde tamamlarız.

YÜKSEK BASKI KALİTESİ

Kurumsal kimlik ürünlerinize yada konseptlerinizde kullandığınız basılı ürünlerin kalitesi marka imajınızın bir yansımasıdır.
Kullanılan ürünler seçilen ürün ve baskı sisteminden üstün görüntü kalitesine kadar tüm süreçlere önem veriyor, uygulama aşamasına kadar takip ediyoruz.

’’Marka bütünlüğünüzün korunmasına önem veriyor bu yüzden doğru ve daha üstün renk kalitesi sunuyoruz.’’
Engin Altın Dsign Baskı Bölüm Şefi

MAKİNE PARKURUMUZ

Saatte 1000 m2'ye varan yüksek çözünürlükteki baskı kapasitemiz, geniş ürün yelpazemiz ve dış montaj aplikasyon ekiplerimiz ile iç mekan ve dış mekan ayrımı yapmadan hızlı, güvenilir ve kalite garantili çözümler sunuyoruz. Sahip olduğumuz gelişmiş baskı sistemlerini kullanarak sizlere hizmet veriyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 Yılından bugüne kadar Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2016 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.