KURUMSAL KİMLİK ÜRÜNLERİ

Dsign olarak, 1980 yılından bugüne kadar yerli ve yabancı bir çok seçkin kuruluşa kurumsal kimlik ürünleri alanında hizmet veriyoruz. Belirlenen mekanlarda ve alanlarda projenizin daha çok öne çıkabilmesi, kullanım şekilleri ve dayanım süreleri için gerekli materyalleri belirler, dış montaj ekiplerimiz ile iç mekan ve dış mekan ayrımı yapmadan uygulamalarınızı tamamlarız.

“ Sizlere projelerinizi kolaylaştıran çözümler sunmak için çalışıyoruz” Gökmen Doğan İş Geliştirme Müdürü

SINIRSIZ SEÇENEKLER

Kurumsal kimlik ürünleri ve yönlendirme sistemlerini entegre etmek çok kolay.
Seçenekler neredeyse sınırsız seçim tamamen sizin.

+ işareti üzerine gelerek detayları görüntüleyebilirsiniz.

KALİTE & GARANTİ

Talep ettiğiniz tüm ürünler için renk, folyo, aydınlatma gibi ürününüzü oluşturan materyallerinizde her zaman en kaliteli, güvenli ve uzun ömürlü olanını seçmeye çalışıyor çevreci olmasına özen gösteriyoruz.

Renklerini Koruyoruz

Grafik ve aydınlatmanın en iyi bileşeni ışıklı tabela ihtiyaçlarınız için trancelucent grafik folyolar ve ışık yönetim folyolarından esnek alt tabaka ve grafik korumasına kadar 3M markalı ürünleri kullanıyoruz. 3M ile yapmış oldığımız yetkili üreticilik anlaşmamız sayesinde tüm uygulamalarımıza garanti veriyoruz.

Enerji Tasarrufu Sağlıyoruz

LED'ler kırılgan olmayan parçalardan oluşan sağlam yapılardır. Esnek oldukları için kolaylıkla tüm harfler ve çeşitli boyuttaki şekillere girerler. En önemlisi, LED enerji tasarrufu sağlar. Sıradan aydınlatma yerine yüksek kalitedeki LED aydınlatma ürünlerini kullanıyor. Enerji tüketimimizde %80'e varan tasarruf sağlıyoruz.

Yeşili Seviyoruz

Karbon ayak izlerinin azaltılması yönündeki çabaların hayati önem taşıdığının bilincindeyiz. Bu nedenle endüstrimizin, "geri dönüşüme yönelik tasarım"dan atık ve ulaşımı en aza indirgemeye kadar tüm süreç akışımız boyunca uyguladığımız çevresel standartlar çerçevesinde şekillendirmekteyiz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 Yılından bugüne kadar Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2019 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.