GÜNCEL KİMLİĞİMİZ

Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş olarak 1980 yılından itibaren, potansiyel müşterileri alıcılar haline getiren, etkili bir "marka deneyimine yönelik" ürünler ve hizmetler sunan, müşterilerimize özel sürekli katma değer yaratma misyonu ile çalışan bir kuruluşuz.

İş ortağımız olan 3M, Ecce, Abstracta, Sokoa, Caimi ve daha bir çok kuruluşla rekabetçi gücümüzü koruyor, " know-how" ımız ile iş mükemmelliğini esas alıyoruz, müşterilerimize değer katarak güvenilir ve yenilikçi yapımızı sürdürmek hedefi ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu özelliklerimiz, 200’ün üzerindeki personelimiz ve 20.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisimiz ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarının aynı yerde yapılabildiği bir firma haline geliyor ve rakiplerimizden ayrıcalıklı bir konumda yer alıyoruz. Değişimin ve kalitenin temel belirleyici olduğu günümüz iş dünyasında güvenilir bir iş ortağı olmaya devam edeceğiz.

MİSYON VE VİZYON

Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda alışveriş yapan insan. Verdiğimiz her hizmet ve ürettiğimiz her ürünle yaşadığımız topluma kalıcı estetik değerler katmak ve marka deneyiminin yaşandığı mekanlar ve ürünler yaratmak misyonumuzdur.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir yapıda en yüksek katma değeri sunarak sektörünün öncü firmaları arasında yer almak vizyonumuzdur.

STRATEJİMİZ

Benimsediğimiz strateji, bölgemizdeki önde gelen tüketici piyasalarındaki marka ve perakende müşterilerine bölgesel çapta isteğe özel hizmetler sunmanın yanı sıra; global tedarikçilerimiz ve partnerlerimizin kaynak ve bilgilerini paylaşma ilkemizin avantajlarından yararlandırmaktır.

Sektörün öncü bir şirketi olarak öncelikli stratejimiz;
Ana işimiz olan reklam ve dekorasyon ürünleri üretimi faaliyetlerinde hizmet kalitesini artırarak büyümek,
Mevcut müşteri portföyümüzü ve hizmet çeşitliğimizi artırarak, kârlılık odaklı büyütmek,
Yurt içi ve uluslararası pazarlarda reklam, mobilya, inşaat ve aydınlatma alanlarında yeni iş fırsatlarını değerlendirerek büyümek,
Yetkinliğimizi kullanarak müşterilerimizle ilişkimizi zenginleştirecek yeni iş platformları geliştirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

DSIGN olarak çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, üst yönetimce desteklenen, çalışanlarımızca benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş.'nin kurumsal anlayışı, sosyal sorumluluğu ve paylaştığı değerler ile uyum sağlamaktadır.

Kalite Politikamız,
DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş. kurumsal hedeflerimizdeki başarımızı, kalite bilincimizi sürekli olarak geliştirerek sağlayacağız. Yüksek kalitede ürünler sunarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayıp, doğru planlama yaparak kaynak ve zaman israfını önleyeceğimizi, üretimden montaj aşamasına kadar uyguladığımız süreçlerin performansını bütün sahalarda izleyerek ve takip ederek sektörde lider konuma ulaşmayı, standartlara uygun; en uygun kalitede, ekonomik, güvenli ve hatasız ürün ve emniyetli hizmet sunmayı, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımızın, daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini yükseltmeyi, verilen eğitimlerle çalışanlarımızı ve sistemimizi sürekli geliştirmeyi ve tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş.'de sağlık, emniyet ve çevre sorumlulukları, işimizin ayrılmaz parçasıdır.

Bu amaçla,
Faaliyetlerimizi Çevre ve İSG mevzuatlarına ve hukuken bağlı bulunduğumuz tüm kuruluşların standartlarına uygun olarak gerçekleştirmeyi, Çevre ve İSG risklerini belirleyerek, kontrol ederek ve düzeltici, önleyici faaliyetlerde bulunarak riskleri, iş kazalarını, sağlık bozulmalarını ve çevre kazalarını en aza indirmeyi, faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevreye etkilerini asgari düzeye indirmek ve faaliyetlerimizden kaynaklanacak ölüm, yaralanma ve sağlık bozulmalarından çalışanlarımızı korumayı, tüm çalışanlarımıza bireysel İSG ve Çevre Sorumluluklarının farkında olmalarını sağlayacak eğitimler vereceğimizi, Çevre ve İSG performansını gözden geçirerek ve performansını izleyerek sürekli gelişmesini sağlamayı, taahhüt ediyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 Yılından bugüne kadar Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2019 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.