ANASAYFA BİZ KİMİZ NE YAPIYORUZ NASIL YAPIYORUZ REFERANSLARIMIZ BİZE ULAŞIN

GÜNCEL KİMLİĞİMİZ

Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş olarak 1986 yılından bu yana, potansiyel müşterileri alıcılar haline getiren, etkili bir "marka deneyimine yönelik" ürünler ve hizmetler sunan müşterilerimize özel sürekli katma değer yaratma misyonu ile çalışan bir kuruluşuz.

İş ortağımız olan 3M, Ecce, Abstracta, Sokoa, Caimi ve daha bir çok kuruluşla rekabetçi gücümüzü koruyor, " know-how" ımız ile iş mükemmelliğini esas alıyoruz, müşterilerimize değer katarak güvenilir ve yenilikçi yapımızı sürdürmek hedefi ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu özelliklerimiz, 200ün üzerindeki personelimiz ve 20.000m2 kapalı alana sahip üretim tesisimiz ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarının aynı yerde yapılabildiği bir firma haline geliyor ve rakiplerimizden ayrıcalıklı bir konumda yer alıyoruz. Değişimin ve kalitenin temel belirleyici olduğu günümüz iş dünyasında güvenilir bir iş ortağı olmaya devam edeceğiz.

MİSYON VE VİZYON

Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda alışveriş yapan insan. Verdiğimiz her hizmet ve ürettiğimiz her ürünle yaşadığımız topluma kalıcı estetik değerler katmak ve marka deneyiminin yaşandığı mekanlar ve ürünler yaratmak misyonumuzdur.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir yapıda en yüksek katma değeri sunarak sektörünün öncü firmaları arasında yer almak vizyonumuzdur.

STRATEJİMİZ

Benimsediğimiz strateji, Bölgemizdeki önde gelen tüketici piyasalarındaki Marka ve Perakende müşterilerine bölgesel çapta isteğe özel hizmetler sunmanın yanı sıra; Global tedarikçilerimiz ve Partnerlerimizin kaynak ve bilgilerini paylaşma ilkemizin avantajlarından yararlandırmaktır.

Sektörün öncü bir şirketi olarak öncelikli stratejimiz;

Ana işimiz olan reklam ve dekorasyon ürünleri üretimi faaliyetlerinde hizmet kalitesini artırarak büyümek,
Mevcut müşteri portföyümüzü ve hizmet çeşitliğimizi artırarak, kârlılık odaklı büyütmek,
Yurt içi ve uluslararası pazarlarda Reklam, Mobilya, inşaat ve aydınlatma alanlarında yeni iş fırsatlarını değerlendirerek büyümek,
Yetkinliğimizi kullanarak müşterilerimizle ilişkimizi zenginleştirecek yeni iş platformları geliştirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

DSIGN olarak çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, üst yönetimce desteklenen, çalışanlarımızca benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1986 Yılından bu güne Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1986 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1986-2016 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.