MOBİLYA & DEKORASYON

Dsign olarak, 30 yıldır anahtar teslimi mağazalar, banka şubeleri, ofisler yapıyoruz. İstanbul merkezli fabrikamızda ayrıca modern ve fonksiyonel ofis mobilyaları üretiyoruz. Maliyet kaygısı gütmeden kalitemizden ödün vermeyerek müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunuyoruz. Farklılıkların ortaya çıkarılmasında özgün fikir, fark yaratan ürün ve hizmetlerimizle sektörün ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

İYİ BİR TASARIMIN ARDINDAN

İyi bir tasarım ilk dışarıdan bakılarak izlemlenir, Tasarımdan sonraki aşamalarda; Mühendislerimiz, ile ön örnek yapımı aşamasına başlamadan önce en son üretim teknolojileri ve materyallerini en iyi tedarik kaynakları ile birleştirerek başlangıç niteliğindeki yapım konseptini geliştiriyoruz.

“Üretilen her parçanın mükemmel olmayı hakkettiğine inanıyoruz.” Pelin Kaya İç Mimar

İŞ ORTAKLARIMIZ

İş ortağımız olan 3M, Sokoa, Caimi, Abstracta ve daha bir çok kuruluşla rekabetçi gücümüzü koruyor," know-how" ımız ile iş mükemmelliğini esas alıyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 Yılından bugüne kadar Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2019 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.