MOBİLYA & DEKORASYON

Dsign olarak 40 yıla yakın bir süredir anahtar teslimi mağazalar, banka şubeleri, ofisler yapıyoruz. İstanbul merkezli fabrikamızda ayrıca modern ve fonsiyonel ofis mobilyaları üretiyoruz. Maliyet kaygısı gütmeden kalitemizden ödün vermeyerek müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunuyoruz. Farklılıkların ortaya çıkarılmasında özgün fikir, fark yaratan ürün ve hizmetlerimizle sektörün ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

ÇEŞİTLİLİK

Geniş hizmet seçeneklerimiz, en yeni ve çevreye duyarlı yaklaşımlar alanındaki bilgimizle güçlü ve vazgeçilmez bir çözüm ortağı olduğumuzu düşünüyoruz. Doğru yatırımlarımız ve küresel tedarikçi ağımızla güven telkin eder projelerinizi başından sonuna kadar yakından takip eder , gerekli olduğunda geri dönüşüm Hizmetleri sunarız.

“Üretilen her parçanın mükemmel olmayı hakkettiğine inanıyoruz.” Gamze Gökçe Teknik Ressam

ÜRÜN TEŞHİR STANDI

İhtiyaç duyduğunuz her yerde ürün ve marka bilinirliğini artırmak için müşterilerimize özel ürün teşhir standları tasarlayıp üretiyoruz. Ürünlerinizin en iyi şekilde sergilenmesi için tüm malzeme kombinasyonlarını kullanarak, istenilen zamanda, kaliteli ve ekonomik şekilde size özgün tasarımlar yaparak sizlere çözüm sunuyoruz.

Talebiniz doğrultusunda ürüne ve markanıza özgü özellikleri ön plana çıkaracak, ilgi çekici, kullanışlı, fonksiyonel, dijital, kolay monte ve demonte edilebilen çözümler buluyor, üretim metotlarımızla birleştirerek ürünlerinizden en yüksek faydayı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

İş ortağımız olan 3M, ECCE ve daha bir çok kuruluşla rekabetçi gücümüzü koruyor, "know-how"ımız ile iş mükemmelliğini esas alıyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 Yılından bugüne kadar Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2019 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.