ANASAYFA BİZ KİMİZ NE YAPIYORUZ NASIL YAPIYORUZ REFERANSLARIMIZ BİZE ULAŞIN

AVM & HAVAALANI

Günümüzde alışveriş şehir hayatının aktivitelerinden biri haline gelmiş, alışveriş merkezlerinin AVM ve Havaalanı sayısı tüm dünyada hızla artmıştır. “Tüketim çağı” ve “tüketim topluluğu” kavramları günden güne fiziksel karşılıklarını bulmaktadır. Gittikçe sayıları, büyüklükleri ve farklı konsept talepleri artan AVM ve Havaalanlarının değişkenlik gösteren tüketici aprofili nedeniyle görsel açıdan da farklı ihtiyaçları ortaya çıkmıştır.

Bu ihtiyaçlara uygun çözümler üretme noktasında, alışveriş merkezleri ve hava alanları için global ve yerel anlamdaki tecrübesiyle güçlü, güvenli ve yenilikçi ürün ve hizmetler ağı sunuyoruz İç ve dış mekan mekanlarda tasarımlarınızdaki hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı hayata geçiriyoruz.

Ziyaretçilerinin alış-veriş yaparken dikkat ve ilgilerini çekebilmek, kavram ve renk karmaşası içinde markanızı bir adım öne çıkarmak gerekliliğini her zaman gözönünde bulunduruyoruz. Çalışan ve ziyaretçilerinizin dikkatlerini çekebilmek ve yönlerini bulabilmesi için gerekli ürün ve hizmetleri uzmanlaşmış kadromuz ve geliştirdiğimiz detaylar ile sizlere sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1986-2016 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.