ŞEHİR MOBİLYALARI

Dsign olarak, uzun yıllardır şehir mobilyaları ürünleri ile ilgili profesyonel çözümler, farklı ürün ve materyal seçenekleri sunmaktayız. Şehir mobilyaları konusundaki tecrübemiz, uzman kadromuz ve son teknoloji makine parklarını kullanmamız sayesinde hedeflediğiniz projelerin tasarımdan uygulama aşamasına kadarki tüm adımlarında size çok yönlü hizmetler sunuyoruz. Belirlenen mekanlarda ve alanlarda projenizin daha çok öne çıkabilmesi ve dayanım süreleri için gerekli materyalleri belirler ve uygulamalarınızı bu yönde tamamlarız.

’’Temel ilkemiz bir tasarım veya fikrin arkasındaki detayları basit bir şekilde ortaya çıkartıp üretilebilir kılmaktır.’’ İlkan Şentuna Proje Müdürü

İNTERAKTİF DENEYİM

En son dijital teknolojilerden ve gelişmiş ürün güvenliği çözümlerinden faydalanarak, interaktif ürün seçimi, deneme ve bilgilendirme süreçlerini destekler nitelikteki interaktif müşteri deneyimi çözümleri sunuyor; dokunma ve denemeye dayalı eğlenceli bir deneyim yaşatıyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 Yılından bugüne kadar Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2019 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.