Nasıl Yapıyoruz ?

Yerli ve yabancı bir çok seçkin kuruluş için isteğe göre uyarlanmış Reklam Panoları, Ürün Teşhir Stantları, Atm Kabinleri, Anahtar teslimi Banka Şubeleri ve Mağazalar, Akaryakıt İstasyonları, Mobilyalar, Dijital Baskı, iç mekan ve dış mekan iletişim çözümleri ,Cephe Aydınlatma Çözümleri, Şehir Mobilyaları tasarlayıp üretiyoruz. Bunun yanı sıra seri/tek seferlik üretime ilişkin kavramlar geliştirmede uzmanlaşmış mühendislerimiz, en son teknoloji ürünü malzeme ve üretim tekniklerinden faydalanmaktadır. CNC, Punch, Bending, Laser, Holzma tezgahları ve makineleri ile yüksek becerili bir iş gücü sağlıyor, deneyimli çalışanlarımız bu gücü destekliyoruz. CNC imalat sistemine dayalı olarak yürütülen üretim tesisimizde, ahşap, metal, akrilik, çelik ve alüminyum gibi ana ham maddeleri işlemek mümkündür. Kullandığımız bu en yeni teknik ve teknolojiler, müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunmamıza imkân vermektedir.

30 yılı aşkın bir tecrübeye dayanarak nasıl bir yol izleneceğini bilmemiz; bütçe ve zamanlama hedeflerinize her daim uyum sağlamak adına projenin her aşamasında kullandığımız temel bir yetkinliğimizdir.
Öncü tasarım ajansınız ile birlikte çalışan bir mühendis ya da araştırmadan tasarıma, gelişime ve üretime yanınızda olan ihtiyacınıza özel bir partner şeklinde çalışarak tasarımın önemini vurguluyor; hangi projenin gereksinimlerinize en iyi şekilde uyum sağladığına dikkat ediyoruz.

“1980 yılından bu yana üretim bizim için mükemmellik ve sanat ile eş anlamlı.”

Celal Bişkin Üretim Şefi

Nerede Yapıyoruz ?

Dsign olarak İstanbul Hadımköyde 20.000 m²’lik kapalı alanı olan bir üretim tesisine sahibiz. Seri üretim ve özel üretim işlerde müşteri talep ve isteklerine cevap verecek her türlü ekipman ve makine tesisimizde yer almaktadır.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 yılından itibaren yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Güvenilir, proaktif ve kendini işe adamış bir bünyeye sahibiz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ ?

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2019 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.
Web Tasarım & Teknoloji Uzmanekip.NET

YUKARI