ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI

İhtiyaç duyduğunuz her yerde ürün ve marka bilinirliğini artırmak için müşterilerimize özel ürün teşhir standları tasarlayıp üretiyoruz. Ürünlerinizin en iyi şekilde sergilenmesi için tüm malzeme kombinasyonlarını kullanarak, istenilen zamanda, kaliteli ve ekonomik şekilde size özgün tasarımlar yaparak sizlere çözüm sunuyoruz.

Talebiniz doğrultusunda ürüne ve markanıza özgü özellikleri ön plana çıkaracak, ilgi çekici, kullanışlı, fonksiyonel, dijital, kolay monte ve demonte edilebilen çözümler buluyor, üretim metotlarımızla birleştirerek ürünlerinizden en yüksek faydayı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

ÇEŞİTLİLİK

Geniş hizmet seçeneklerimiz, en yeni ve çevreye duyarlı yaklaşımlar alanındaki bilgimizle güçlü ve vazgeçilmez bir çözüm ortağı olduğumuzu düşünüyoruz. Doğru yatırımlarımız ve küresel tedarikçi ağımızla güven telkin eder projelerinizi başından sonuna kadar yakından takip eder, gerekli olduğunda geri dönüşüm hizmetleri sunarız.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1980 Yılından bugüne kadar Türkiye ve Dünya’nın önde gelen markaları ile çalıştığımız için gurur duyuyor, bizlere olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

1980 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin kuruluşa ürün ve hizmet sunuyoruz.

NE YAPTIĞIMIZI MERAK MI EDİYORSUNUZ

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.
© 1980-2016 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.