0(212) 771 50 50

Nasıl Çalışırız

Proje Başlatma

Birinci aşamada, proje sadece bir fikir veya kavramdır ve başlatılıp başlatılmayacağını belirlemek için gözden geçirilmesi gerekir.

Proje Planlama

Birinci aşama tamamlandığında, hedeflerin belirlendiği ve rollerin tanımlandığı planlama sürecine başlama zamanı. Başlatılan herhangi bir projede, mevcut bütçeyle neyin başarılacağına ve neyin dahil olmayacağına karar vermek için net sınırların belirlenmesi gerekir. Bu kapsam, tüm tarafların proje boyunca nasıl ilerleyecekleri ve nelere odaklanacaklarının farkında olmalarına yardımcı olacaktır.

Prototip

Prototip oluşturma, ürün tasarımcılarının potansiyel proje güvenliği ve/veya deneyim sorunlarını belirlemesine olanak tanır. Biçimden işleve, bu aşama, tasarımınızla ilgili tüm risk faktörlerini analiz edebilirsiniz. Prototip üretmek, nihai hedeflerinize ulaşmanız için ideal yöntem ve hammadde bileşimlerinizi kolayca belirlemenizi sağlar.

Üretim ve Uygulama

CNC, Punch, Bending, Laser, Holzma tezgahları ve makineleri ile projelerde bütünleşik çalışma sistemi merkezdedir. Tesisimizde, ahşap, metal, akrilik, çelik ve alüminyum gibi ana ham maddeleri işlemek mümkündür. Kullandığımız bu en yeni teknik ve teknolojiler, müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunmamıza imkân vermektedir.

Ulaştırma

Tecrübeli lojistik hizmet ekiplerimiz, oldukça kapsamlı lojistik ve yapı yerinde kurulum projelerinin idaresinde uzmanlaşmışlardır. Ürünlerinizin zamanında ve bütçenize uygun olarak teslim edilmesini sağlamak için seçilen uluslararası bir uzman ulaşım ve kurulum partnerleri ağından faydalanmaktayız. Uzun ve kısa süreli depolama çözümleri, yerel ve global ulaşım ve kurulum hizmetleri sunarız.

Montaj

İletişim, araştırma ve analizlerle projenin keşif aşamasında alınan verimle global ekiplerle yerinde kusursuz şekilde montaj yapılmasına alt yapı sağlanır. Uzun yıllara dayanan mesleki deneyimle, belirlenen tarihte tam zamanın ve istenildiği gibi kusursuz bir şekilde ürünlerin montajı gerçekleşir.

Bakım

Dsign, projelerin uzun vadede verimli kullanılabilmesi için 7/24-365 gün, bütün coğrafyalarda, aralıksız bakım ve servis hizmeti sunar. Yedek parça, yerinde ve fabrika ortamında bakım onarım, anlık yerinde müdahale, taşıma ve depolama fonksiyonlarıyla kullanıcı deneyimi ve marka imajının kesintisiz en yüksek seviyede sunulmasını sağlar